O mnie

Rysuję, tworzę i usprawniam od zawsze. To moja pasja.

Jestem absolwentką Akademii Sketchnotingu Agaty Jakuszko i polecam kurs wszystkim, którzy w myśleniu wizualnym widzą przyszłość.

Jestem uzależniona od udoskonalania i uczenia się. W hotelu robię przemeblowanie pokoju, nieużytecznie położone włączniki światła przenoszę w lepsze miejsca, uwielbiam remonty. W czasie układania glazury w łazience słucham rozmów o geopolityce lub ekonomii. Skończyłam matematykę na Uniwersytecie w Białymstoku, być może dlatego też wszędzie doszukuję się logiki i tak długo męczę liczby, aż same się przyznają 🙂

Interesują mnie także techniki nieoczywiste, gdzie można dostrzec nie jedno, ale wiele wymiarów, znaczeń, motywów. Obrazy, które mają więcej niż jedną płaszczyznę i to dosłownie. Przedmioty codziennego użytku, z historią i duszą, po prostu piękne, bo prawdziwe.

Dodatkowo prowadzę backoffice w firmie męża – Softorder Paweł Jurkun, który jest autorem i producentem oprogramowania do obsługi zawodów strzelectwa sportowego Strzelnica.app. Więcej o aplikacji znajdziesz tutaj.

Kiedyś będąc na studiach marzyłam o tym, by podróżować po całym świecie. Jak dotąd odwiedziłam kilka kontynentów i mam ochotę na więcej, bo każda podróż dała mi niesamowitą dawkę inspiracji. Myślę, podróże wyzwalają w nas kreatywność, której inaczej nie bylibyśmy w stanie wykrzesać.

Zapraszam do współpracy.